Žydų dailininkų šiuolaikinis menas

Dabar turite puikią galimybę įsigyti įspūdingų Izraelio menininkų grupės „Matter of color“ kūrinių už ypač patrauklią kainą! Parodos kuratorė – Bruria Hassner . Mūsų kolekcijoje rasite tik originalius unikalius paveikslus iš Izraelio, kurie praturtins jūsų interjerą. Grupė „Matter of Color“ surengė daug parodų Izraelyje, taip pat Bulgarijoje, Kinijoje, JAV ir Prancūzijoje. Paveikslai sukurti ant ištemptos drobės, kurios matmenys 70×50 cm arba 60×40 cm.

Pirkdami šiuos kūrinius jūs prisidėsite prie kilnaus tikslo – Tarptautinio Nechamos Lifšicaitės vokalistų konkurso rengimo. Surinktos lėšos bus naudojamos trečiojo konkurso organizavimui.

Šio konkurso tikslas lavinti jaunųjų atlikėjų kūrybiškumą ir meninius gebėjimus, suteikti galimybę talentingiems menininkams iš įvairių regionų ir šalių pristatyti savo kūrybą, populiarinti žydų vokalinę muziką, plėsti kūrybinį bendradarbiavimą, atrasti bei palaikyti talentingiausius jaunus žydų vokalinės muzikos autorius ir atlikėjus.

Norėdami įsigyti jums patikusį vieną ar keletą paveikslų, parašykite mums užklausą el. paštu nechama@competition.lt arba paskambinkite tel. +370 688 45430. Žinutėje įrašykite patikusio paveikslo numerį. Mes iš kart su jumis susisieksime ir aptarsime tolimesnius veiksmus.

Prisiminkime – dainuojantis jaunimas yra laimingas jaunimas! Padėkime jiems siekti savo svajonių!